Zuno začína požičiavať

Direct banka ZUNO prichádza po viac ako roku pôsobenia na slovenskom trhu s novými produktmi. K bežnému účtu, sporiacemu účtu a termínovaným vkladom  pribudol spotrebný úver s názvom PÔŽIČKA a povolené prečerpanie na účte s názvom REZERVA. Oba produkty ZUNO ponúka za 0 €.

Banka aj v tomto prípade stavila na férové podmienky a jednoduchý prístup. Bezúčelovú PÔŽIČKU poskytuje bez ručiteľa, zbytočného dokladovania príjmov a poplatku za poskytnutie. Noví aj súčasní klienti si môžu požičať až do výšky 20 000 €, pričom si môžu sami zvoliť pravidelný dátum mesačnej splátky. ZUNO vychádza klientom v ústrety aj v podobe takzvaných „splátkových prázdnin“, kedy si klienti určia mesiac, kedy si chcú od splátky oddýchnuť. Vedenie PÔŽIČKY je pre všetkých klientov za 0 €.

„Náročnejší klienti sa môžu rozhodnúť pre PÔŽIČKU PLUS,“ hovorí Milota Novodomcová, produktová manžérka ZUNO. „Za 2,99 € mesačne s ňou majú bez dodatočných poplatkov k dispozícii poistenie, sms-ky o blížiacej sa splátke, možnosť zmeny zmluvných podmienok a možnosť úplného splatenia PÔŽIČKY PLUS kedykoľvek.“ Ďalšiu novinku – povolené prečerpanie na účte s názvom REZERVA – ponúka ZUNO tak novým ako existujúcim klientom, ktorí si nechajú na ÚČET pravidelne zasielať výplatu. Výška REZERVY závisí od príjmu klienta a pohybuje sa od 300 € do 3 000 €. Dokonca pri ÚČTE PLUS klienti pri prečerpaní do 100 € neplatia žiadne úroky.

„Za 2,99 € mesačne s ňou majú bez dodatočných poplatkov k dispozícii poistenie, sms-ky o blížiacej sa splátke, možnosť zmeny zmluvných podmienok a možnosť úplného splatenia PÔŽIČKY PLUS kedykoľvek.“

„Veríme, že úverové produkty budú medzi našimi klientmi rovnako úspešné ako tie sporiace. Prichádzame s ponukou, ktorá je opäť férová, transparentná a veľmi rýchlo dostupná. Klienti vybavia všetko jednoducho a hlavne online,“ povedal riaditeľ ZUNO na Slovensku a v Česku Tomáš Kuna. Direct banka rakúskej bankovej skupiny Raiffeisen Bank International získala od svojho vstupu na slovenský trh v decembri 2010 už 46 000 klientov. Tí si do banky vložili vyše 331 mil. €. Viac ako polovicu objemu vkladov si získal sporiaci účet, ktorý je v ZUNO bez akejkoľvek viazanosti. Zaujímavosťou je, že priemerný zostatok klientov v banke prevyšuje 7 000 €.

Zdroj: Zuno