Zuno oslavuje 4 roky na Slovensku s dvoma oceneniami Zlatej mince 2014

Online banka Zuno, jediná banka bez fyzických pobočiek na Slovensku a v Českej republike, oslavuje 4 roky na trhu. Dnes má viac ako 245 000 klientov, ktorí využívajú služby ako osobný účet, online pôžička či refinancovanie. Všetky produkty Zuno je možné spravovať prostredníctvom online a mobilných kanálov.

Print

Zuno 2014, čerstvý úspech

K svojim narodeninám Zuno dostalo darček v podobe dvoch ocenení v súťaži Zlatá minca 2014 – prvé miesto v kategórii pôžička a tretie za bankový účet. „Od začiatku pôsobenia Zuno na slovenskom trhu sme boli v tejto uznávanej súťaži oceňovaní doslova každý rok. Dnes máme spolu 11 cien a myslím, že pre takú mladú a fresh banku je to veľmi veľký úspech,“ hovorí Oyvind Oanes, generálny riaditeľ Zuno pre Slovensko a Českú republiku.

Zuno stručne

Zuno je od svojho vzniku postavené na jednoduchom a modernom bankovníctve, fungujúcom výlučne v online prostredí. Aj vďaka absencii fyzických pobočiek dokáže banka klientom ponúknuť zaujímavé produkty bez absurdných poplatkov a ušetrí im tak aj 90 € ročne. „Vznikali sme ako odvážny start up projekt, ktorý prišiel na Slovensko s úplne novým konceptom bankovníctva. Klientom v dvoch krajinách sme sa neustále snažili dokázať, že aj banka môže byť jednoduchá, bez zbytočných poplatkov, zložitého bankového jazyka a komplikovaných procesov, s ktorými sme sa všetci stretli pri starých bankách. Dnes už vieme, že ľudia služby online banky chcú a využívajú ich čoraz viac, veď len za posledný rok stúpol počet našich klientov o viac ako 45 tisíc,“ dodáva Oyvind Oanes.

Zdroj: zuno.sk